Цей сайт використовує файли cookie

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід використання нашого веб-сайту.

Дізнайтесь більше Погоджуюсь

WHMCS Серверний Модуль: HestiaCP 

Відкрийте нові можливості для свого бізнесу з HestiaCP WHMCS модулем. Цей модуль, спеціально розроблений для IT-компаній, розкриває нові перспективи для вас та вашого бізнесу. Навіщо обмежувати своє обслуговування клієнтів, коли ви можете надати їм більше? Відкрийте своїм клієнтам світ платних хостингових акаунтів і вони будуть вдячні вам за це. Ваш бізнес зможе досягти нових вершин з цим модулем.

HestiaCP WHMCS module Серверні модулі WHMCS HestiaCP WHMCS module
₴ 3,989.00
Щорічно Замовити заразМодуль призначений як можливість для ІТ-компаній розширити свої пропозиції для клієнтів, пропонуючи платні облікові записи хостингу. Після інсталяції модуль буде повністю керувати створенням, редагуванням і блокуванням облікових записів хостинг-сервера на базі HestiaCP, а також взаємодіяти з білінговою системою WHMCS, обмінюватися даними, необхідними для розрахунків з клієнтами, активації або блокування послуг.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

Не пропустіть цю велику можливсть з модулем HestiaCP WHMCS. Цей продукт є критично важливим для будь-якої IT-компанії, що прагне розвиватися та динамічно рости. Він дає вам інструменти, які необхідні для підвищення ефективності та рівня обслуговування ваших клієнтів.

Модуль HestiaCP WHMCS - це ваш ключ до ефективного розвитку бізнесу. Він надає неперевершені можливості для управління хостинговими серверними обліковими записами. Після встановлення модуль надає повне управління створенням, редагуванням та блокуванням хостингових серверних облікових записів на основі HestiaCP. Ви зможете просто налаштувати і відслідковувати свої хостингові акаунти, що дозволить вам зосередитися на головному - вашому бізнесі.

Не тільки це, модуль також взаємодіє з білінговою системою WHMCS, обмінюючись даними, необхідними для розрахунків з клієнтами, активації або блокування послуг. Це означає, що ви зможете вести облік своїх послуг більш ефективно і без зайвих зусиль. Це забезпечує вам надійність та спрощення управління бізнес-процесами, які ви не зможете знайти ніде інде.

Модуль HestiaCP WHMCS не просто допомагає вам розширити свою пропозицію для клієнтів - він допомагає вам створити перевагу над конкурентами. З його допомогою ви зможете пропонувати платні хостингові акаунти, що відкриє нові горизонти для вашого бізнесу. Це не просто інвестиція в продукт - це інвестиція в майбутнє вашої компанії.

Зробіть крок до нового рівня бізнесу. Інвестуйте в своє майбутнє з модулем HestiaCP WHMCS сьогодні. Нехай ваш бізнес процвітає з новими можливостями, які відкриває цей модуль.

Powered by WHMCompleteSolution