Цей сайт використовує файли cookie

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід використання нашого веб-сайту.

Дізнайтесь більше Погоджуюсь

WHMCS Серверний Модуль: ProxmoxKVM

Надійне та ефективне рішення для управління віртуальними приватними серверами (VPS)

ProxmoxKVM WHMCS Серверний Модуль - це потужний інструмент, який піднімає управління віртуальними приватними серверами (VPS) на новий рівень. З його допомогою ви можете легко керувати KVM VPS на Proxmox, створювати, видаляти, призупиняти, відновлювати, реєструвати та перезавантажувати KVM VPS. Процес керування серверами ніколи не був таким простим і зручним.

ProxmoxKVM WHMCS module Серверні модулі WHMCS ProxmoxKVM WHMCS module
₴ 4,989.00
Щорічно Замовити заразМодуль дозволяє вашим клієнтам надавати та керувати машинами KVM на панелі Proxmox із системою WHMCS.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: HestiaCP 

Дає можливість керувати обліковими записами на серверах HestiaCP безпосередньо з WHMCS, що є важливим інструментом для ефективного управління ресурсами.

HestiaCP WHMCS Серверний Модуль - це рішення, що дозволяє керувати обліковими записами на серверах HestiaCP безпосередньо з WHMCS. Це забезпечує вам максимальний контроль над вашими ресурсами і дає можливість зосередитись на розвитку вашого бізнесу, а не на технічних деталях.

HestiaCP WHMCS module Серверні модулі WHMCS HestiaCP WHMCS module
₴ 3,989.00
Щорічно Замовити заразМодуль призначений як можливість для ІТ-компаній розширити свої пропозиції для клієнтів, пропонуючи платні облікові записи хостингу. Після інсталяції модуль буде повністю керувати створенням, редагуванням і блокуванням облікових записів хостинг-сервера на базі HestiaCP, а також взаємодіяти з білінговою системою WHMCS, обмінюватися даними, необхідними для розрахунків з клієнтами, активації або блокування послуг.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: WireGuard VPN

Ваші клієнти зможуть управляти своїми VPN-обліковими записами прямо з білінгової панелі, що включає налаштування параметрів підключення, завантаження конфігураційних файлів та перегляд статистики використання.

WireGuard VPN модуль для WHMCS - це потужний інструмент для автоматизації керування VPN-сервісами. Він дозволяє вам інтегрувати WireGuard, останній та найбільш безпечний протокол VPN, безпосередньо в вашу WHMCS платформу. Завдяки цьому модулю, ви зможете автоматизувати створення, зміну, призупинення, активацію та видалення облікових записів VPN. WireGuard VPN модуль також має підтримку для багатомовної користувацької панелі, що робить його ідеальним вибором для міжнародних провайдерів VPN.

WireGuard VPN WHMCS module Серверні модулі WHMCS WireGuard VPN WHMCS module
₴ 1,289.00
Щорічно Замовити заразМодуль WireGuard VPN надає можливість продавати клієнтам послугу віртуальної приватної мережі.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: WireGuard Business-VPN

Ідеальне рішення для компаній, які хочуть надавати високоякісні VPN-послуги своїм корпоративним клієнтам з мінімальними зусиллями по адмініструванню.

WireGuard Business-VPN модуль розширює можливості базового WireGuard VPN модуля, пропонуючи більше функцій для бізнес-користувачів. Він інтегрується з WHMCS, дозволяючи вам автоматизувати створення, управління та видалення VPN-облікових записів для бізнес-клієнтів. Однією з особливостей цього модуля є можливість налаштування корпоративних мереж VPN, включаючи групи доступу, правила маршрутизації та політики безпеки. Ваші бізнес-клієнти також зможуть керувати своїми VPN-обліковими записами, налаштовувати параметри підключення, завантажувати конфігураційні файли та переглядати статистику використання прямо з білінгової панелі.

WireGuard Business-VPN WHMCS module Серверні модулі WHMCS WireGuard Business-VPN WHMCS module
₴ 1,289.00
Щорічно Order NowМодуль WireGuard Business VPN надає можливість продавати послугу віртуальної приватної мережі бізнес-клієнтам.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: Mikrotik VPN

Aвтоматизує процес створення, керування, призупинення, активації та видалення облікових записів VPN, інтегруючи ці функції безпосередньо в вашу платформу WHMCS.

Mikrotik VPN модуль для WHMCS - це інноваційний продукт, що забезпечує сумісність вашого бізнесу з різноманітними продуктами Mikrotik. Цей модуль дозволяє вам керувати послугами VPN, забезпечуючи вашим клієнтам більшу безпеку і гнучкість при використанні інтернету. Ваші клієнти зможуть легко керувати своїми VPN-обліковими записами прямо з їхньої панелі керування WHMCS, отримуючи доступ до налаштувань параметрів підключення, завантаження конфігураційних файлів та перегляду статистики використання.

Mikrotik VPN WHMCS module Серверні модулі WHMCS Mikrotik VPN WHMCS module
₴ 1,289.00
Щорічно Замовити заразMikrotik VPN WHMCS модуль - це потужний інструмент для IT-компаній, які прагнуть надавати високоякісні VPN-послуги своїм клієнтам. Цей модуль дозволяє вам розширити свою пропозицію, пропонуючи платні облікові записи VPN, що повністю керуються та інтегровані з білінговою системою WHMCS.
Особливістю Mikrotik VPN WHMCS модуля є використання виключно Mikrotik API, що гарантує надійність та ефективність використання. Він надає великий спектр можливостей: автоматичне створення та розгортання облікових записів VPN, можливість призупинення, відновлення, зміни пакетів, зміни паролів, скидання з'єднань та багато іншого. Ви також можете встановити обмеження на швидкість пропускання та трафік.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: Business-VPN

Ваші бізнес-клієнти зможуть легко керувати своїми VPN-обліковими записами через їхню панель керування WHMCS, з можливістю налаштування параметрів підключення, завантаження конфігураційних файлів та перегляду статистики використання.

Business-VPN модуль для WHMCS створений спеціально для задоволення потреб бізнесу. Завдяки цьому модулю, ваші корпоративні клієнти зможуть використовувати VPN-послуги для підтримки безпечного, надійного та приватного з'єднання з Інтернетом. Цей модуль дозволяє автоматизувати створення, керування, призупинення, активації та видалення облікових записів VPN, інтегруючи ці функції безпосередньо в вашу платформу WHMCS.

WireGuard Business-VPN WHMCS module Серверні модулі WHMCS WireGuard Business-VPN WHMCS module
₴ 1,289.00
Щорічно Замовити заразМодуль WireGuard Business VPN надає можливість продавати послугу віртуальної приватної мережі бізнес-клієнтам.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: NextCloud

Ваші клієнти зможуть керувати своїми обліковими записами Nextcloud прямо з вашої панелі керування WHMCS, включаючи перегляд статусу облікового запису, зміну пароля та керування налаштуваннями сховища.

Nextcloud модуль для WHMCS - це інструмент, що дозволяє вам надавати облікові записи Nextcloud як частину ваших послуг. Nextcloud - це платформа для зберігання даних, яка надає користувачам можливість зберігати та синхронізувати свої файли, фотографії, музику, відео, документи та інші дані на власному сервері, а також поділитися ними з іншими. Nextcloud модуль інтегрується безпосередньо з вашим WHMCS, дозволяючи вам автоматично створювати, керувати, призупиняти, активувати та видаляти облікові записи Nextcloud.

Nextcloud WHMCS module Серверні модулі WHMCS Nextcloud WHMCS module
₴ 1,289.00
Щорічно Замовити заразМодуль використовується для створення облікових записів клієнтів на попередньо підготовленому сервері Nextcloud.
Завдяки модулю компанія може пропонувати своїм клієнтам публічні хмарні послуги.
Модуль дає змогу визначати декілька публічних хмарних пакетів. Модуль створює обліковий запис клієнта відповідно до обраного пакету. Клієнт може мати багато незалежних облікових записів у хмарі.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: OwnCloud

OwnCloud модуль інтегрується безпосередньо з вашим WHMCS, дозволяючи вам автоматично створювати, керувати, призупиняти, активувати та видаляти облікові записи OwnCloud.

OwnCloud модуль для WHMCS надає вам можливість надавати облікові записи OwnCloud як частину ваших послуг. OwnCloud - це відкрита платформа для зберігання даних, яка надає користувачам можливість зберігати та синхронізувати свої файли, документи, музику, відео та інше на власному сервері, а також поділитися цими файлами з іншими. Ваші клієнти зможуть керувати своїми обліковими записами OwnCloud прямо з панелі керування WHMCS, включаючи перегляд статусу облікового запису, зміну пароля та керування налаштуваннями сховища.

ownCloud WHMCS module Серверні модулі WHMCS ownCloud WHMCS module
₴ 1,289.00
Щорічно Замовити заразМодуль використовується для створення облікових записів клієнтів на попередньо підготовленому сервері ownCloud.
Завдяки модулю компанія може пропонувати своїм клієнтам публічні хмарні послуги.
Модуль дає змогу визначати декілька публічних хмарних пакетів. Модуль створює обліковий запис клієнта відповідно до обраного пакету. Клієнт може мати багато незалежних облікових записів у хмарі.
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: MinIO S3

Потужний інструмент, який розширює можливості вашого бізнесу, дозволяючи вам пропонувати сумісні з S3 послуги зберігання даних на основі MinIO. З його допомогою, ви можете легко створювати, керувати і моніторити облікові записи користувачів та S3 Buckets, надаючи своїм клієнтам надійні, ефективні та безпечні сервіси зберігання даних.

Модуль MinIO S3 для WHMCS - це інноваційний інструмент, який дозволяє вам надавати клієнтам сумісні з S3 сервіси зберігання даних на основі MinIO. MinIO - це високопродуктивне рішення для зберігання об'єктів, яке відповідає стандартам сумісності з Amazon S3. Модуль MinIO S3 автоматично створює та розгортає продукт (користувача та S3 Buckets), використовуючи лише API для керування обліковими записами. Він відображає поточне та історичне використання даних користувачем, повідомляє користувача про перевищення ліміту даних і про призупинення через ліміт даних. Доступні опції в адміністративній панелі включають призупинення користувачів, припинення користувачів, відновлення користувачів, зміну паролів користувачів, зміну пакета, статус підключення API та статус диску.

MinIO S3 WHMCS module Серверні модулі WHMCS MinIO S3 WHMCS module
₴ 1,289.00
Щорічно Замовити заразМодуль дозволяє компанії запропонувати своїм клієнтам можливість керування сховищем даних, сумісним зі сховищем об’єктів S3, за допомогою рішення MinIO S3.
Для роботи модуля потрібна наявна повністю розгорнута машина MinIO S3 із належним чином налаштованими групами та іншими опціями (більше інформації в посібнику)
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

WHMCS Серверний Модуль: Synology

Pішення, яке привносить нові можливості в область хмарних технологій, дозволяючи вам пропонувати своїм клієнтам облікові записи на пристроях Synology. Завдяки цьому модулю, ваша компанія може надавати клієнтам надійні, персоналізовані та гнучкі рішення для зберігання та керування їхніми даними, забезпечуючи високий рівень задоволення від співпраці.

Модуль Synology для WHMCS дозволяє вашій компанії пропонувати облікові записи користувача на пристроях Synology. Synology - це виробник високоякісного обладнання для мережевого зберігання даних (NAS), який широко відомий своїм надійним та гнучким програмним забезпеченням. Користувачі можуть мати кілька облікових записів, які можуть відрізнятися параметрами, визначеними в групах. Модуль автоматично створює та розгортає обліковий запис на Synology, використовуючи лише API для керування обліковими записами. Він підтримує багатомовність, відображає поточне та історичне використання даних користувачем, повідомляє користувача про перевищення ліміту даних. Доступні опції в адміністративній панелі включають створення користувачів, призупинення користувачів, відновлення користувачів, припинення користувачів, зміну паролів користувачів, зміну пакета, статус підключення API та статус диску. Використовуючи ці модулі, ваша компанія може впевнено підняти свої сервіси зберігання даних на новий рівень, надаючи клієнтам прозорий, контрольований і гнучкий доступ до їх даних.

Synology WHMCS module Серверні модулі WHMCS Synology WHMCS module
₴ 1,289.00
Щорічно Замовити заразМодуль дає компанії можливість пропонувати облікові записи користувачів на пристроях Synology. Користувачі можуть мати кілька облікових записів. Облікові записи можуть відрізнятися параметрами, визначеними в групах.
Для роботи модуля потрібна наявна повністю розгорнута машина Synology із належним чином налаштованими групами та іншими опціями (більше інформації в посібнику)
Пільговий період - У вас є 30 днів, щоб безкоштовно протестувати модуль.

Powered by WHMCompleteSolution