Цей сайт використовує файли cookie

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити вам найкращий досвід використання нашого веб-сайту.

Дізнайтесь більше Погоджуюсь

Професійні сервери електронної пошти

Професійне рішення, що підходить для будь-якого бізнесу, від малого до великого. Вони надають надійний та ефективний обмін електронними повідомленнями, створюючи оптимальну робочу атмосферу для користувачів.

Database Server

Підключайте електронну пошту, календарі, корпоративні програми, і більше

Carbonio —  це не просто корпоративна електронна пошта, але й комплексне рішення для цифрового робочого місця. Він надає не лише електронну пошту та календар, а й інструменти для спільної роботи, управління файлами, реального часу редагування документів, та додатки для мобільних пристроїв.

Основні функції:

  • Сучасне управління електронною поштою: швидкість, інтуітивність, теги, фільтри та папки.
  • Календарі та управління подіями: спільно використовувані календарі, управління місцем та активами, інтеграція з електронною поштою.
  • Колаборативне редагування: робота в реальному часі, інтегрований текстовий процесор, електронні таблиці та презентації.
  • Управління файлами: організація файлів та папок, повний контроль над доступом, інтеграція з електронною поштою.
  • Спеціалізовані мобільні додатки: постійний доступ до вашої електронної пошти, календарів, файлів та іншої інформації, незалежно від вашого розташування.


Carbonio Private Mail Servers забезпечує повну конфіденційність даних, використовуючи новітні технології та можливість інтеграції з різними системами, такими як Salesforce, MS Exchange і т.д.

Приватнi поштовi сервери Carbonio Приватний поштовий сервер Carbonio 80GB
₴ 2,086.00
Щомісяця
Панель - Carbonio
Ємність - 80 ГБ
CPU - 4
RAM - 8 ГБ
Трансфер - без обмежень
E-mail домени - без обмежень
E-mail облікові записи - без обмежень
Дедикована IP-адреса - ТАК
RevDNS - ТАК
DKIM - ТАК
Резервне копіювання - ТАК
Додатковий антиспам - ТАК
Країна - Польща
Приватнi поштовi сервери Carbonio Приватний поштовий сервер Carbonio 200GB
₴ 3,901.00
Щомісяця
Панель - Carbonio
Ємність - 200 ГБ
CPU - 4
RAM - 10 ГБ
Трансфер - без обмежень
E-mail домени - без обмежень
E-mail облікові записи - без обмежень
Дедикована IP-адреса - ТАК
RevDNS - ТАК
DKIM - ТАК
Резервне копіювання - ТАК
Додатковий антиспам - ТАК
Країна - Польща
Приватнi поштовi сервери Carbonio Приватний поштовий сервер Carbonio 400GB
₴ 6,533.00
Щомісяця
Панель - Carbonio
Ємність - 400 ГБ
CPU - 8
RAM - 16 ГБ
Трансфер - без обмежень
E-mail домени - без обмежень
E-mail облікові записи - без обмежень
Дедикована IP-адреса - ТАК
RevDNS - ТАК
DKIM - ТАК
Резервне копіювання - ТАК
Додатковий антиспам - ТАК
Країна - Польща
Приватнi поштовi сервери Carbonio Приватний поштовий сервер Carbonio 600GB
₴ 9,073.00
Щомісяця
Панель - Carbonio
Ємність - 600 ГБ
CPU - 16
RAM - 16 ГБ
Трансфер - без обмежень
E-mail домени - без обмежень
E-mail облікові записи - без обмежень
Дедикована IP-адреса - ТАК
RevDNS - ТАК
DKIM - ТАК
Резервне копіювання - ТАК
Додатковий антиспам - ТАК
Країна - Польща

Електронна пошта як основа ділового спілкування.

Обмін електронними листами є основою ділового спілкування. Приблизно 300 мільярдів електронних листів відправляються по всьому світу щодня 1 і це число продовжує зростати - число, яке практично неможливо уявити. Ці цифри вражають, але як це співвідноситься з організацією клієнта?

У середньому співробітник компанії отримує близько 121 електронних листів на день 2 . Вони надсилають трохи менше, близько 40 електронних листів на день. Ці цифри для організації виявляються досить великими. Зі штатом у 100 співробітників компанія щодня отримує близько 12 000 електронних листів і надсилає близько 4 000. Це серйозний потік інформації та даних, який зростає ще й тому, що, за статистикою, 86% людей віддають перевагу спілкуванню електронною поштою як способом спілкування. основне джерело ділового спілкування.

Тепер уявіть собі наслідки використання звичайного сервера пошти для такого великого потоку інформації. Скільки повідомлень не дійде до нас або наші електронні листи застрягнуть у папках спаму одержувача. Цей лист може мати вирішальне значення для укладання нового контракту або підписання контракту з підрядником.

Як цьому запобігти?

Стандартні проблеми обміну повідомленнями, такі як:

  1. класифікація наших електронних листів як спаму за одержувачами
  2. вихід з ладу звичайних поштових серверів
  3. багато спаму на наших акаунтах

 

їх найбільш поширене джерело - низька репутація вашого поточного сервера через його неправильне налаштування. Спілкування електронною поштою є  однією з найвибагливіших областей обміну даними в Інтернеті, і оптимальна конфігурація сервера вимагає знань та багаторічного досвіду, в тому числі через використання  протоколів, яким більше 40 років.

Наше рішення

Наш досвід показує, що найвищий рівень обслуговування може бути забезпечений лише через приватний виділений поштовий сервер для організацій. Потім ми можемо призначити окрему IP-адресу для сервера і правильно налаштувати не лише сам сервер, а й ІТ-інфраструктуру, щоб максимально підвищити довіру до сервера.

Крім того, використовуване нами програмне забезпечення дає компанії робоче середовище, доступне тільки в корпораціях. Рішення поєднує в собі електронну пошту та надійний корпоративний календар, у якому майстер планування допомагає планувати спільні зустрічі чи корпоративні заходи, оскільки ви можете бачити вільний час інших працівників організації.

ПИТАННЯ ЩО ЧАСТО ЗАДАЮТЬСЯ

Що таке Carbonio?
Carbonio - це комплексне рішення для електронної пошти, календаря та співпраці, яке може використовуватись в хмарі або на приватному сервері. Вона пропонує передові можливості обміну повідомленнями і надає користувачам доступ до інформації та дій у їхніх особистих хмарах. Carbonio також інтегрується з багатьма системами, що забезпечує гнучкість та зручність для різних бізнес-процесів. Вона також має високі стандарти безпеки для захисту вашої електронної пошти і даних.
Чи може ihostmi.com безкоштовно перенести мою пошту від поточного провайдера хостингу?
Так, ми здійснюємо безкоштовну міграцію, в рамках якої переносимо електронні поштові скриньки від вашого поточного хостинг-провайдера. Ми знаємо, що самостійне перенесення пошти може стати викликом, тому обираючи Carbonio в ihostmi.com, вам не потрібно ні про що турбуватися. Вам достатньо просто висловити бажання про міграцію в запиті до технічної підтримки або відправивши електронне повідомлення на адресу [email protected]. Ви отримаєте індивідуального Куратора Міграції, який збере від вас необхідні дані для перенесення поштових скриньок. Процедура міграції буде виконана нашою командою швидко і цілком безкоштовно! Що більше, якщо ви вже оплатили сервер у іншого хостинг-провайдера, але хочете перейти до ihostmi.com вже зараз, ви можете скористатися промоцією "Спи спокійно". В рамках цієї промоції ми забезпечимо вам безкоштовний хостинг до моменту закінчення сервісу у поточного оператора!
Де розташовані сервери хостингу ihostmi.com?
Наші сервери розташовані в найсучаснішому дата-центрі 3S з сертифікацією Tier III у Варшаві. ihostmi.com використовує сервери в трьох незалежних місцях в Польщі.
Яким чином забезпечено хостинг в ihostmi.com?
Наші сервери постійно моніторяться 24/7, і наша інфраструктура захищена на багатьох рівнях. Від захисту серверних кімнат, через 2 джерела електроенергії, до спеціальних з'єднань від багатьох незалежних операторів. Ми використовуємо найновітніші методики захисту від атак типу DDOS та BruteForce. На серверах щоденно виконується резервне копіювання в окремому місці, а потім зберігається та надається на протязі 30 днів.
Чи пошта шифрується?
Так, Carbonio підтримує шифрування електронної пошти. Вона використовує протоколи SSL/TLS для шифрування поштових повідомлень під час передачі від відправника до сервера та від сервера до одержувача, що забезпечує безпеку і конфіденційність ваших даних.
Чи можу я перейти на більш високий пакет під час використання Carbonio?
Так, для цього вам потрібно натиснути на кнопку зміни пакету у клієнтській зоні. При переході на вищий пакет, ви розраховуєте лише різницю в ціні між пакетами.

Powered by WHMCompleteSolution